FESTİVAL
Hakkında
Festival Ekibi
İletişim
Tarihçe
YARIŞMALAR
Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması
Yönetmelik
Ulusal Belgesel Film Yarışması
Yönetmelik
Ulusal Kısa Metraj Film Yarışması
Yönetmelik
Edebiyat Uyarlaması Senaryo Yarışması
Yönetmelik
Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması
Yönetmelik
FİLMLER
Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması
Ulusal Belgesel Film Yarışması
Ulusal Kısa Metraj Film Yarışması
JÜRİLER
Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Jürisi
Ulusal Belgesel Film Yarışması Jürisi
Ulusal Kısa Metraj Film Yarışması Jürisi
SİYAD Jürisi
FİLM-YÖN Jürisi
ÖDÜLLER
Onur Ödülleri
Başarı Ödülleri
SİNEMA OKULU
ANTALYA FİLM FORUM
Hakkında
Ödüller
Uzun Metraj Kurmaca Pitching Platformu
Yönetmelik
Seçilen Projeler
Uzun Metraj Kurmaca Work-In-Progress Platformu
Yönetmelik
Seçilen Projeler
Belgesel Work-In-Progress Platformu
Yönetmelik
Seçilen Projeler
Dizi / Kısa Dizi Pitching Platformu
Yönetmelik
Seçilen Projeler
SÜMER TİLMAÇ ANTALYA FİLM DESTEK FONU PITCHING PLATFORMU
Yönetmelik
Seçilen Projeler
Arşiv
Ekip
SPONSORLAR
BASIN
Haber Arşivi
Festival Gazetesi
Bültenler
Basın İletişim
2022
EN
Festival Programı
Çizelge
Program
Yıldızların Altında 1
Cam Piramit Yanı
Yıldızların Altında 2
Konyaaltı Sahili
Yıldızların Altında 3
AKM, Amfi Tiyatro
4 Ekim
Pazar
19:20
Kar Kırmızı
97'
19:20
En Uzun Gece
89'
19:20
Ah Gözel İstanbul
85'
22:00
Ölü Ekmeği
98'
22:00
En Başarılı Prodüksiyon
106'
21:30
Bir “Sinema Paradiso” Hikâyesi
50'
Hayalimdeki Sahneler
45'
5 Ekim
Pazartesi
19:20
Dirlik Düzenlik
95'
19:20
Belirsiz Bir Süre İçin Birlikteliğe Hazırlık
95'
19:20
Eğer Ruh Donarsa...
87'
22:00
Koku
103'
22:00
Nereye Gidiyorsun, Aida?
103'
21:30
Tipi
31'
Yangın Yerinde Orkideler
51'
6 Ekim
Salı
19:20
Kumbara
94'
19:20
200 Metre
96'
19:20
Maddenin Halleri
70'
22:00
Gölgeler İçinde
95'
22:00
Alelade Bir Yuva
92'
21:30
Miss Holokost Survivor
83'
7 Ekim
Çarşamba
19:20
Hayaletler
86'
19:20
Gaza Mon Amour
85'
19:20
Mimaroğlu
77'
22:00
İnsanlar İkiye Ayrılır
102'
22:00
Bağlar / Bağcıklar
100'
21:30
Rüzgâr Tayı
80'
8 Ekim
Perşembe
19:20
Gelincik
77'
19:20
Dinle
74'
19:20
Bir Annenin Sonatı
18'
Tapınak
21'
Mamaville
21'
Buhar
9'
Biz Bir Aileyiz
19'
Ondan Bahsetmiyorum
11'
22:00
Dersaadet Apartmanı
90'
22:00
Çelik Kızlar
91'
9 Ekim
Cuma
19:20
Çatlak
82'
19:20
Binbir Gece Masalları
17'
Kara Kutu
15'
Kırk Mum
18'
Cengiz
15'
Sürgünde Bir Yıl
19'
Sarı, Siyam Kanocular Ve Ev Sahibi
20'
22:00
Flaşbellek
125'
Antalyaff.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için
Çerez Politikası
ve
Aydınlatma Metni
ni inceleyebilirsiniz.
Tamam