ÇİZELGE


Tarih Yıldızların Altında 1
(Cam Piramit yanı)
Yıldızların Altında 2
(Doğan Hızlan Kütüphanesi arkası)
Yıldızların Altında 3
(AKM, Amfi Tiyatro)
Aspendos Salonu
(AKM)
3 Ekim
Pazar
19:15 İki Şafak Arasında Between Two Dawns 91’ 19:15 Titanik’ i Seyretmek İstemeyen Kör Adam The Blind Man Who Did Not Want To See Titanic 82’ 19:15 Kapıyı Açık Bırak Leave the Door Open 64’ 19:30 İki Şafak Arasında Between Two Dawns 91’
3 Ekim
Pazar
21:45 Zuhal 88’ 21:45 Gelecek Futura 110’ 21:45 Muhtaç / Dependent 47’ “EDE” Bir Ayrılık, Bir Yoksulluk, Bir Ölüm “EDE” A Farewell, A Poverty, A Death 38’ 22:00 Zuhal 88’
4 Ekim
Pazartesi
19:15 Kafes The Cage 90’ 19:15 Tel Örgüdeki Delik The Hole In The Fence 100’ 19:15 Bekleyiş Expecting A Grain of Sand 67’ 19:30 Kafes The Cage 90’
4 Ekim
Pazartesi
21:45 Bağlılık Hasan Commitment Hasan 148’ 21:45 Libertad 104’ 21:45 An Kalır The Moment Remains 111’ 22:00 Bağlılık Hasan Commitment Hasan 148’
5 Ekim
Salı
19:15 Okul Traşı Brother's Keeper 85’ 19:15 Aurora 92’ 19:15 KISALAR I** SHORTS I 67’ 19:30 Okul Traşı Brother's Keeper 85’
5 Ekim
Salı
21:45 Anadolu Leoparı Anatolian Leopard 113’ 21:45 Yolculuk The Crossing 84’ 21:45 KISALAR II*** SHORTS II 111’ 22:00 Anadolu Leoparı Anatolian Leopard 113’
6 Ekim
Çarşamba
19:15 Bembeyaz Pure White 98’ 19:15 Ali ve Ava Ali ve Ava 95’ 19:15 Vatansız Stateless 61’ 19:30 Bembeyaz Pure White 98’
6 Ekim
Çarşamba
21:45 Birlikte Öleceğiz Together, We Shall Die 161’ 21:45 Aile The Fam 110’ 21:45 Her Şey Dahil All-In 78’ 22:00 Birlikte Öleceğiz Together, We Shall Die 161’
7 Ekim
Perşembe
19:15 Diyalog Dialogue 92’ 19:15 4.Sokaktaki Pansiyon* Brighton 4th 95’ 19:15 Acı ve Tatlı Bitter Sweet 70’ 19:30 Diyalog Dialogue 92’
7 Ekim
Perşembe
21:45 Kerr 101’ 21:45 İşçi ve Patron The Employer and Employee 107’ 21:45 Unkapanı:Bitmeyen Masal Unkapani:The Endless Tale 48’ 22:00 Kerr 101’
8 Ekim
Cuma
19:15 Kürtaj Happening 100’ 19:15 Bergman Adası Bergman Island 112’
8 Ekim
Cuma
21:45 Drive My Car 179’ 21:45 Kahraman A Hero 127’