TR EN

Festival Ekibi

Festival Başkanı

Muhittin Böcek

Festival İdari Direktörü

Cansel Tuncer

Festival Yönetmeni

Ahmet Boyacıoğlu

Sanat Yönetmeni

Başak Emre

Uluslararası Danışma Kurulu

Ahmet Gürata
Beki Probst
Dan Fainaru
Edna Fainaru
Evrim Kaya
Freddy Olsson

Ulusal Danışma Kurulu

Mehmet Açar
Senem Erdine
Sevin Okyay

Mali ve İdari İşler Müdürü

Aydil Nalan Borak

Festival Koordinatörü

Pınar Evrenosoğlu

Uluslararası Film Yarışması Koordinatörü

Ahmet Gürata

Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Koordinatörü

Onur Gülen

Kısa ve Belgesel Film Yarışmaları Koordinatörü

Engin Palabıyık

Altın Portakal Sinema Okulu Koordinatörleri

Ersoy Soydan
Pınar Evrenosoğlu

Basın İlişkileri ve Dijital Medya Yönetimi

Merve Genç
Cansu Uzun Gün

Gala ve Basın Toplantıları Moderatörü

Muammer Brav

Sosyal Medya

medya GaGa
Özge Gönenç
Burcu Çağlayan
Zekican Sarısoy
Arzu Çopur
Taylan Özgür Ağır

Festival Katalogları

Nika İletişim

Grafik Uygulama

Muzaffer Durukan
Osman Tarı

Festival Asistanları

Ömer Faruk Erdoğan
Melike Toz

Çeviriler

Lucy Wood

 

ANSET

Genel Koordinasyon Sorumlusu

Doğuş Akdemir

Program - Etkinlikler Operasyon ve Kısa & Belgesel Film Yarışmaları Sorumlusu

Işıl Sağlam

İş Ortakları Operasyon Sorumlusu

Murat Özden

Teknik İşler Sorumlusu

Hüseyin Kara

Konuk Ağırlama Koordinatörü & Sponsorluk ve Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Sorumlusu

Özlem Demir

Antalya Film Forum Sorumlusu

Ecem Kızıldağ

Altın Portakal Sinema Okulu ve Konuk Ağırlama Sorumlusu

Arzum Tuğba Sezer Aslanyürek

Transfer Sorumlusu

Erman Yıldız

Transfer Asistanları

Mehmet Umut Mutlu
Cemalettin Yaman

Jüri Mihmandarı

Gözde Göksel Uygun

 

Teknik Koordinasyon

Akşam Sanat Prodüksiyon Koordinatörü

Gürkan Büyükturan

DCP Operatörleri ve Gösterim Koordinatörleri

Mehmet Serkan Sezeroğlu
Sinan Nefes
Deniz Ergün

Operasyon Koordinatörü

Cihan Ceren Yazıcıoğlu

Çeviri Koordinatörü

Gökçenur Şehirli

Altyazı Operatörleri

Gökçenur Şehirli
Saba Nur Gözüm
Nüket Kantürk

Altyazı Film Çevirmenleri

Gökçenur Şehirli
Nüket Kantürk
Şirin Baykan Smets
Fehmi Suda
Hakan Paşalı
Murat Lu

Dijital Etkinlik Yönetimi

Kamra Interactive

 

FESTİVAL AFİŞ TASARIMI (FATMA GİRİK)

Punctum Creative Productions

Yapım & Yönetmen

Selda Taşkın

 

FESTİVAL TANITIM FİLMİ

Animasyon & Yönetmen

Necmi Deniz Akıncı (Studio Bigger)

Ses Tasarımı & Kurgu

Buğra Alkıroğlu (Studio Bigger)

 

FESTİVAL KLİPLERİ VE VİDEOLAR

Kurgu

Selda Taşkın
Cansu Baydar
Abdullah Özden

Canlandırma

Necmi Deniz Akıncı (Studio Bigger)

 

ANTALYA FİLM FORUM TANITIM FİLMLERİ

Canlandırma

Necmi Deniz Akıncı (Studio Bigger)

Ses Tasarımı

Buğra Alkıroğlu (Studio Bigger)

 

DESTECH İNTERNET HİZMETLERİ

Şirket Müdürü

Hasan Doğru

Teknik Sorumlu

Kemal Özçelik

Projeler Sorumlusu

Birol Uğur

Kurumsal İletişim

Zeynep Ömür

Tasarım & Yazılım Geliştiricisi

Mahmut Dabbit

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Tayfun Sazak

Web Tasarımcı

Şeyma Ötken

Yazılım Geliştiricisi

Levent Zaptiyeoğlu

 

Konaklama

Hotel Su
Akra Hotel

 

Festival Afişi ve Etkinlik Tasarım Konsepti

EPICA MARKA

Ajans Başkanı ve Kreatif Direktör

Rafet Güzel

Art Direktör

Şinasi Ersoy

 

Transfer Hizmetleri

Aksu Tur

 

Matbaa

Yazar Ofset

 

Biletleme

Express Turizm

 

Reklam Hizmetleri

EPICA | MARKA

 

Fotoğraf ve Video Hizmetleri

EPICA | MARKA

 

Bilişim Hizmetleri

Teknet Bilişim

 

TRENDY GROUP

Genel Müdür

Özgür Ünal

Operasyon Müdürü

Aycan Yılmaz

Bilgi İşlem Sorumlusu

Arif Nergiz

 

Güvenlik

ISM Özel Güvenlik Hizmetleri

 

Temizlik Hizmetleri

Gürtaş Temizlik