Festival Ekibi

Festival Başkanı
Muhittin Böcek

Festival İdari Direktörü
Av. Cansel Tuncer

Festival Yönetmeni
Dr. Ahmet Boyacıoğlu

Sanat Yönetmeni
Başak Emre

Ulusal Program Danışma Kurulu
Mehmet Açar, Muammer Brav, Senem Erdine, Sevin Okyay

Uluslararası Program Danışma Kurulu
Doç. Dr. Ahmet Gürata, Beki Probst, Dan Fainaru, Edna Fainaru, Evrim Kaya, Freddy Olsson

Mali ve İdari İşler Müdürü
Aydil Nalan Borak

Festival Koordinatörü
Nil Perçinler

Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Koordinatörü
Onur Gülen

Kısa ve Belgesel Film Yarışmaları Koordinatörü
Engin Palabıyık

Altın Portakal Sinema Okulu Koordinatörleri
Doç. Dr. Ersoy Soydan, Sezen Kayhan

Basın İlişkileri ve Dijital Medya Yönetimi
Merve Genç, Cansu Uzun Gün

Basın İlişkileri ve Dijital Medya Yönetimi Asistanı
Mustafa Gül

Uluslararası Basın Danışmanı
Brigitta Portier

Sosyal Medya Yönetimi
Noico Creative

Festival Asistanları
Merve Can, Işılay Embel, Aslı Candaş

Katalog Editörü
Burçin S. Yalçın

Grafik Uygulama
Muzaffer Durukan, Sefa Seyitoğlu


ANTALYA FİLM FORUM

Forum Ortak Direktörleri
Armağan Lale, Pınar Evrenosoğlu

Uluslararası Danışman
Katriel Schory

Danışmanlar
Kristina Trapp, Simone Baumann

Forum Koordinatörü
Candan Dağ

Forum Kataloğu
Burak Göral

Forum Asistanı
Güliz Atsız

Birebir Toplantılar Koordinatörü
Nur Çakır

Forum Kataloğu Grafik Uygulama
Sinan Aşık


FESTİVAL VİDEOLARI

Yapım Şirketi
Punctum Creative Productions


FESTİVAL TANITIM FİLMİ

Animasyon - Yönetmen
Necmi Deniz Akıncı (Studio Bigger)

Dijital Ödül Heykeli Tasarımı
Emre Yusufi


FESTİVAL KLİPLERİ VE VİDEOLAR

Koordinasyon
Yunus Tokmakoğlu, Şiva Yüce

Kurgu
Yunus Tokmakoğlu, Şiva Yüce, Efe Görgülü


ANTALYA FİLM FORUM TANITIM FİLMLERİ
Studio Bigger


ANSET

Genel Koordinasyon Sorumlusu
Doğuş Akdemir

Program - Etkinlikler Operasyon - Kısa ve Belgesel Film Yarışmaları Sorumlusu
Işıl Sağlam

İş Ortakları Operasyon Sorumlusu
Murat Özden

Teknik İşler Sorumlusu
Hüseyin Kara

Konuk Ağırlama Koordinatörü – Sponsorluk ve Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Sorumlusu
Özlem Demir

Antalya Film Forum Sorumlusu
Ecem Kızıldağ

Tasarım Uygulama
Çetin Kaur

Konuk Ağırlama ve Otomasyon Sorumlusu
Erman Yıldız

Konuk Ağırlama
Kübra Gözde Demirkaplan

Transfer Sorumluları
Cemalettin Yaman, Mehmet Umut Mutlu, Orhan Uyar

Bilgi İşlem
Adem Özaydın

ANSET Teknik Ekibi
Mizan Tavşan, Erdinç Aslan,Mehmet Kurt,Şenol Karakoyun, Hüseyin Karatay,Gökhan Karaca, Mustafa Ceylan,Çağdaş Ozan Işık

ANSET Yardımcı
Serpil Uysal, Senem Toprak, Şükriye Kolpak, Mehmet Kara


ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ - MEDYA OFİSİ

Tasarım
Sefa Seyitoğlu, Sinan Aşık, Ümit Altay, Nehar Özsoy, Osman Tarı, Selda Tezgel

Kamera
Hasan Akarsu, Aykut Gelener, Cemal Bağdu, Engin Can Öztürk, Nurettin Özkan, Hüseyin Soyyiğit

Sosyal Medya İçerik Yönetim – Haber
Zahide Betül Şengül, Dilara Tuncay, Fatma Damla Yaşoğlan, Zübeyde Öztürk, Oğuz İpekli

Sosyal Medya İçerik Yönetim
Erçin Kurt, Damla Kaya, Furkan Koca, Yağmur Gezgin, Uğur Sarı, Adem Kazancı, Hıfzı Devliler

Video Prodüksiyon
Mustafa Dalpalta, Şafak Sel, Sevda Ünlü


TEKNİK KOORDİNASYON

Koordinatör
Gürkan Büyükturan

Altyazı Çeviri Koordinatörü
Gökçenur Şehirli

Gösterim Koordinatörleri
Deniz Ergün, Mehmet Serkan Sezeroğlu, Sinan Nefes

Operasyon Koordinatörleri
Harun Koçer, Kerem İnceler, Ertuğrul Tarım

Altyazı Operatörleri
Muhittin Yakışıklı, Saba Nur Gözüm

Altyazı Film Çevirmenleri
Fehmi Suda, Gökçenur Şehirli, Hakan Paşalı, Nüket Kantürk, Selen Akhuy, Şirin Baykan Smets


DESTECH İNTERNET HİZMETLERİ

Şirket Müdürü
Hasan Doğru

Teknik Sorumlu
Kemal Özçelik

Projeler Sorumlusu
Birol Uğur

Kurumsal İletişim
Zeynep Ömür

Tasarım - Yazılım Geliştiricisi
Mahmut Dabbit

Web Tasarımcı
Burak Güneş, Şeyma Ötken

Yazılım Geliştiricileri
Levent Zaptiyeoğlu


TRENDY GROUP

Genel Müdür
Aycan Yılmaz

Operasyon Müdürü
Barış Burcu

Bilgi İşlem Sorumlusu
Arif Nergiz

Fotoğraf ve Video Hizmetleri

IDEAPOL IDEA AGENCY
Adem Edis, Batıkan Gül, Mehmet Furkan Daştan, Murat Işıklı, Önder Telsiz, Elif Olgun, Rahman Akçay, Orhan Özdemir, Ahmet Hakan Yarar, Mehmet Veysi Çesen, Tugay Batur, Mustafa Üreyen, Gökhan Yılmaz, Tuna Kertiş, Caner Güllüpınar, Görkem Kuru, Melisa Tuğçe Şahinkaya, Alşa Kamiloğlu

Konaklama
Hotel Su, Akra Hotel, Crowne Plaza

Transfer Hizmetleri
Aksu Tur

Matbaa
Yazar Ofset

Biletleme
Express Turizm

Bilişim Hizmetleri
Teknet Bilişim

Güvenlik
ISM Özel Güvenlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri
Gürtaş Temizlik