TR EN

Festival Programı

 

    AKM
Aspendos Salonu
  AKM
Perge Salonu
  Cinemaximum
Salon 6
  Cinemaximum
Salon 7
26 Ekim
Cumartesi
        12:30 Parazit
132'
12:15 Çocuklar için Altın Portakal: Çizgi Filmler
48'
        15:30 İpleri Elinde Tutan Kadın
101'
15:15 Nuh Tepesi
109'
        18:30 Monos
102'
18:15 Nil'in Meryem'i
93'
        21:00 Ayrık Otları
87'
21:15 Çocuklar
157'
 
27 Ekim
Pazar
12:00 Bir Oğul
96'
12:00 Çocuklar için Altın Portakal: Çizgi Filmler
48'
12:30 Yeni Baştan
115'
12:15 Çocuklar için Altın Portakal: Çizgi Filmler
48'
14:30 Bina*
115'
14:45 Amina*
70'
15:30 Monos
102'
15:15 Geride Kalanlar
88'
17:00 Işık, Daha Fazla Işık*
93'
17:15 Dişçinin Korkusu*
71'
18:30 Saklı Gerçekler
106'
18:15 Bir Köpeğin Fantastik Hikayesi*
92'
20:00 Ceviz Ağacı*
123'
19:45 Kadınlar Ülkesi*
52'
21:00 Görünmez Yaşam
139'
21:15 Kız Kardeşler
108'
 
28 Ekim
Pazartesi
    10:00 Çocuklar için Altın Portakal: Çizgi Filmler
48'
       
12:00 Yalnızca Hayvanlar
114'
12:00 Öğle Sohbetleri
Selma Güneri
Ahmet Mekin
12:30 Bir Oğul
96'
12:15 Dişçinin Korkusu
71'
14:30 Küçük Şeyler*
94'
14:45 Tanrı Göçmen Çocukları Sever mi Anne?*
89'
15:30 Işık, Daha Fazla Işık
93'
15:15 Amina
70'
17:00 Nil'in Meryem'i
93'
17:15 Atık Sözlüğü...*
70'
18:30 Ayrık Otları
87'
18:15 Ceviz Ağacı
123'
20:00 Bilmemek*
94'
19:45 Kraliçe Lear*
84'
21:00 Zaman Her Şeyi Siler
137'
21:15 Bina
115'
 
29 Ekim
Salı
12:00 Geride Kalanlar*
88'
12:00 Öğle Sohbetleri
Zeki Demirkubuz
12:30 Yalnızca Hayvanlar
114'
12:15 Kadınlar Ülkesi
52'
14:30 Omar ve Biz*
104'
14:45
Bir Rüya Gördüm...*
66'
Mavi Otel*
32'
15:30 Kraliçe Lear
84'
15:15 Bilmemek
94'
17:00 Zaman Her Şeyi Siler*
137'
17:15 Ulusal Kısa Film Yarışması*
1
18:30 İpleri Elinde Tutan Kadın
101'
18:15 Küçük Şeyler
94'
20:00 Aşk, Büyü, Vs*
96'
19:45 Aether*
82'
21:00 Parazit
132'
21:15 Tanrı Göçmen Çocukları Sever mi Anne?
89'
 
30 Ekim
Çarşamba
    10:00 Çocuklar için Altın Portakal: Çizgi Filmler
48'
       
12:00 Üç Yaz*
94'
12:00 Öğle Sohbetleri
Mert Fırat
Şebnem Bozoklu
12:30 Diana B.'nin Hatıra Defteri
88'
12:15 Atık Sözlüğü...
70'
14:30 Soluk*
94'
14:45 Asfaltın Altında Dereler Var!*
51'
15:30 Diego Maradona
130'
15:15 Bir Rüya Gördüm...
66'
17:00 Topal Şükran'ın Maceraları*
75'
17:15 Ulusal Kısa Film Yarışması*
2
18:30 Yeni Baştan
115'
18:15 Omar ve Biz
104'
20:00 Çocuklar*
157'
19:45 Patron*
90'
21:00 Şirin'in Kalesi
86'
21:15 Aşk, Büyü, Vs
96'
 
31 Ekim
Perşembe
    10:00 Çocuklar için Altın Portakal: Çizgi Filmler
48'
       
12:00 Şirin'in Kalesi*
86'
12:00 Ulusal Kısa Film Yarışması*
3
12:30 Çocuklar için Altın Portakal: Çizgi Filmler
48'
12:15 Aether
82'
14:30 Kronoloji*
117'
14:00 Panel
Türkiye Sinemasının Dünü, Bugünü, Yarını
15:30 Üç Yaz
94'
15:15 Soluk
94'
17:00 Bozkır*
87'
18:00 54. ve 55.ULUSAL YARIŞMA ÖDÜL TÖRENİ 18:30 Diego Maradona
130'
18:15 Topal Şükran'ın Maceraları
75'
20:00 Diana B.'nin Hatıra Defteri*
88'
21:00 Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi
121'
21:15 Asfaltın Altında Dereler Var!
51'
 
1 Kasım
Cuma
    10:00 Çocuklar için Altın Portakal: Çizgi Filmler
48'
       
12:00 Öğle Sohbetleri
Ercan Kesal
12:00 Ulusal Kısa Film Yarışması
2
12:30 Saklı Gerçekler
106'
12:15 Mavi Otel
32'
14:30 Nuh Tepesi*
109'
14:45 Tamilla**
40'
15:30 Görünmez Yaşam
139'
15:15 Patron
90'
17:00 Kız Kardeşler*
108'
17:15 Ulusal Kısa Film Yarışması
1
18:30 Bir Köpeğin Fantastik Hikayesi
92'
18:15 Bozkır
87'
    19:45 Ulusal Kısa Film Yarışması
3
21:00 Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi
121'
21:15 Kronoloji
117'

 

*Film ekibinin katılımıyla
Ulusal Kısa Film Yarışması - 1: Aylin 19' / Duyuyor musun Anne? 19' / Siyah Güneş 19' / Yağmur Olup Şehre Düşüyorum 14'
Ulusal Kısa Film Yarışması - 2: Günlerin Ardından 15' / Lupus 4' / Mavi Arabam 14' / Öğle Arası 11' / Taş 12' / Yabancı 20'
Ulusal Kısa Film Yarışması - 3: Ablam 21' / Ben Değilim 14' / Orada 16' / Bugün Ölmek İstemiyorum 12' / Ah, Asuman! 15'
Çocuklar İçin Altın Portakal: Eğlenceli Çizgi Filmler: Babasının Oğlu 3' / Dans Eden Kamera 8' / Felaket 2' / İki Balon 9' / Morris Lessmore ve Uçan Kitaplar 16' / Satılık Fare 4' / Toz Kardeşler 4'

**Canlı Müzik Eşliğinde Film Gösterimi
Piyano Ayşe Tütüncü, Klarnet Miray Eslek